Ako si nakúpiť tie správne šaty na oslavu

Je tu zase skoro sezóna vianočných plesov, bálov a osláv. Či už je to v práci, rodinné oslavy či slávnostné Gála večere, všetky majú niečo spoločné. Obliekanie pre túto príležitosť by malo byť vždy radosťou, ale môže to byť ťažké sa pohybovať s toľkými veselými a vyfintenými ľuďmi naokolo. Aby ste sa vyhli rotácii vyvolanej vianočnými svetrami a trblietajúcimi sa šatami, je tu niekoľko praktických tipov, ktoré Vám umožnia, aby ste boli kráľovnou na každom večierku v tejto sezóne – www.deumidificatoretop.com.

Pracovné večierky môžu byť ťažké, hlavne tie na Vianoce. Kľúčom je dosiahnuť rovnováhu medzi hľadaním štýlu, ale zachovaním určitého stupňa profesionality. Aj keď to môže byť lákavé, ísť do šiat všetkých možných flitrov, klasický vzhľad je možno vhodnejší. Východiskovým bodom pre klasický a nikdy nestarnúci vzhľad je fantastická čierna bunda a nohavice; ak tieto sedia dobre, zvyšok bude nasledovať. Ak si chcete dať šaty, môžete zvoliť tiež klasické malé, čierne, tými nič nepokazíte. Môžete ich ozdobiť výrazným doplnkom, napríklad dlhou retiazkou alebo hrubým náramkom. Ak si chcete dať nohavice, odporúčame Vám zvoliť nádhernú saténovú blúzku, tá každému vytrie zrak.

Oslava s priateľmi je ideálny čas na to, aby ste si vybrali módu vpred a preskúmali kľúčové trendy tejto sezóny. Bohatá ťažká výzdoba doplnkami je skvelá pre túto dobu roka, umidificatore portatile. Skúste ozdobiť Váš kostým alebo kokteilové šaty korálkami alebo perlami v rozličných odtieňoch. Nehanbite sa pomocou šperkov aj provokovať a zvoliť tmavé ba až priam gotické odtiene. V móde sú veľké náušnice alebo prstene z viacerých radov, perly a kryštáli. Namaľované pery sú nevyhnutné.

Na rodinné stretnutie alebo oslavu by ste mali uprednostniť uvoľnený štýl. Niečo bez povšimnutia, ktoré vyhráva nad zhovievavosťou, ale stále vyzerá štýlovo. Napríklad brokátové nohavice, ktoré sa nosia s jednoduchou hodvábnou košeľou – vhodná na sedenie na pohovke, ktorá je ale ešte dostatočne spoločenská na to, aby ste s ňou mohli pokračovať aj v meste alebo podniku. Vymeňte vysoké podpätky za elegantné večerné botasky, všade majú šarmantný výber baletných štýlov.

Nie je veľa príležitostí v modernom živote, ktoré vyžadujú pôvab, ale večer s čiernou kravatou je jednou z nich. Hoci kód oblečenia môže byť skľučujúci a zvyčajne trochu drahý (kto šaty z červeného koberca visiace v šatníku?!), neznamená to viac ako dávku hollywoodskeho štýlu. Šarmantné šaty z lahodiacim výstrihom už dostanete dnes do 100 eur. Ak sa stane, že ste už samoľúbou majiteľkou vhodných šiat, dajte im aktualizáciu s umelým kožušinovým doplnkom alebo štólou, obojkom či bundou. Lov na perfektné party šaty môže trvať dlho a zabrať veľa z Vášho drahocenného času, ktorý väčšina z nás nemá v tomto zaneprázdnenom období roka, zatiaľ čo musíme kupovať darčeky, objednať morky a robiť plány.

Tak neváhajte vyčistiť hlavnú ulicu a nájsť či kúpiť Vaše obľúbené šaty, ak nemáte máte čas zamerať sa na vianočné nákupy a sledovať perfektný pečený koláč. Je čas, aby ste sa obliekli viac šik ako inokedy, aby ste sa dostali s týmito peknými vecami aj na výslnie slávy a pred fotoaparáty hostí. Ale hlavne nezabúdajte, treba si vybrať oblečenie vždy podľa vkusu a nie nanútene nosiť šaty, ktoré sa Vám vôbec nehodia iba preto, lebo kamarátka ich má tiež.